Casinokluis
Home›Casino bonus

Casino bonus zonder Cruks: de beste welkomstbonus vergelijken

Casino's zonder Cruks geven hogere welkomstbonussen dan KSA-casino's, meestal verdeeld over meerdere stortingen en vaak met free spins erbij. Het klassement zet de bonus van alle 35 casino's op een rij. Verderop zie je per casino de wager, dus hoeveel je moet inzetten voordat je kunt opnemen.

Open cadeaudoos vol munten en casinofiches
GEPUBLICEERD DOOR: Sven Bakker, hoofdredacteur
Getest en gecontroleerd vóór publicatie
Laatst gecontroleerd op
Filter het klassement 35 van de 35 casino's Gesorteerd op hoogste bonus
Geen casino past bij dit filter – we tonen het volledige klassement.
Exclusieve bonus
🥇
Aureon
Beoordeling4,6/5
Welkomstbonus
425% tot € 10.000+ 550 free spins
Uitbetaaltijd⏱️ 10–60 min
🥈
Wild Royal
Beoordeling4,3/5
Welkomstbonus
565% tot € 17.500+ 575 free spins, 10 stortingen
Uitbetaaltijd⏱️ niet gepubliceerd
🥉
Gransino
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
350% tot € 16.000+ 350 free spins, 4 stortingen
Uitbetaaltijd⏱️ 1–3 werkdagen
4
FatPirate
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
350% tot € 16.000+ 350 free spins, 4 stortingen
Uitbetaaltijd⏱️ tot 72 uur
5
Lizaro
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
350% tot € 16.000+ 350 free spins, 4 stortingen
Uitbetaaltijd⏱️ tot 3 werkdagen
6
CasinoLab
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
350% tot € 16.0004 stortingen, wager 35x
Uitbetaaltijd⏱️ binnen 3 werkdagen
7
Casea
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
350% tot € 16.000+ 350 free spins, 4 stortingen
Uitbetaaltijd⏱️ binnen 3 werkdagen
8
HadesBet
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
tot € 15.000+ 300 spins
Uitbetaaltijd⏱️ 1–2 uur (crypto)
9
Winplace
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
tot € 14.000+ 300 spins
Uitbetaaltijd⏱️ wisselend
10
Lucky Lion
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
575% tot € 10.000+ 600 free spins · wager 35x
Uitbetaaltijd⏱️ 1–24 uur
11
Gambiva
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
800% tot € 10.0006 stortingen, wager 5x tot 10x per stap
Uitbetaaltijd⏱️ tot 3 werkdagen
12
Smash
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
Tot € 10.0005 stortingen, wager 10x
Uitbetaaltijd⏱️ wisselend
13
Seven Casino
Seven CasinoReview lezen →
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
450% tot € 7.500wager 10x op hoofdpakket
Uitbetaaltijd⏱️ 48–72 uur (kaart)
14
MadCasino
Beoordeling4,3/5
Welkomstbonus
777% tot € 7.500slotspakket, wager op de site
Uitbetaaltijd⏱️ ±1–3 dagen
15
Chanze
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
650% tot € 6.5005 stortingen
Uitbetaaltijd⏱️ 0–3 werkdagen
16
Tenobet
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
400% tot € 5.0003 stortingen, wager 25x
Uitbetaaltijd⏱️ binnen 1 uur (crypto)
17
BetWest
Beoordeling4,3/5
Welkomstbonus
400% tot € 5.000+ 350 free spins
Uitbetaaltijd⏱️ niet bevestigd
18
BloodySlots
BloodySlotsReview lezen →
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
3x 200% tot € 3.500+ 450 free spins, wager 20x
Uitbetaaltijd⏱️ 1–3 uur
19
MegaFishWins
MegaFishWinsReview lezen →
Beoordeling4,3/5
Welkomstbonus
€ 3.200 + 400 spins4 stortingen, wager 30x
Uitbetaaltijd⏱️ binnen 24 uur
20
SpinPanda
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
225% tot € 3.000+ 225 spins
Uitbetaaltijd⏱️ ±24 uur
21
Winzter
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
450% tot € 3.0003 stortingen, wager 30x
Uitbetaaltijd⏱️ 0–24 uur (crypto)
22
Kazeeno
Beoordeling4,3/5
Welkomstbonus
€ 3.000 + 350 spins4 stortingen, wager 50x
Uitbetaaltijd⏱️ binnen 24 uur
23
Spin Dragons
Spin DragonsReview lezen →
Beoordeling4,3/5
Welkomstbonus
€ 2.800 + 350 spins4 stortingen, wager 50x
Uitbetaaltijd⏱️ 0–72 uur
24
The Slotz
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
€ 2.500 + 375 spins4 stortingen, wager 30x
Uitbetaaltijd⏱️ 0–72 uur
25
Highspin
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
tot € 2.200 + 1.500 spins4 stortingen, wager 35x
Uitbetaaltijd⏱️ binnen 1 werkdag (e-wallet)
26
BoomingSlots
BoomingSlotsReview lezen →
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
200% + 250 FSalleen crypto
Uitbetaaltijd⏱️ tot 72 uur (crypto)
27
Millioner
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
250% tot € 2.000+ 150 free spins, 3 stortingen
Uitbetaaltijd⏱️ 0–24 uur (e-wallet/crypto)
28
MrPunter
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
200% tot € 1.750+ 150 free spins, 3 stortingen
Uitbetaaltijd⏱️ 0–24 uur (e-wallet/crypto)
29
SpinHub
Beoordeling4,4/5
Welkomstbonus
300% tot € 1.500 + 100 spins3 stortingen, wager 35x
Uitbetaaltijd⏱️ niet gepubliceerd
30
Foxslots
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
tot € 1.500 + 150 spins3 stortingen, wager 35x (bonus)
Uitbetaaltijd⏱️ direct (crypto)
31
StakePrix
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
250% tot € 1.000 + 125 spins3 stortingen, zonder wager
Uitbetaaltijd⏱️ 0–24 uur (e-wallet)
32
BetNjet
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
tot € 1.000+ 250 free spins
Uitbetaaltijd⏱️ 0–2 uur (crypto)
33
SpinKong Casino
Beoordeling4,3/5
Welkomstbonus
400% tot € 1.000+ 250 free spins, wager 35x
Uitbetaaltijd⏱️ niet gepubliceerd
34
Winna
Beoordeling4,3/5
Welkomstbonus
Tot 60% rakebackgeen klassieke bonus, wager 1x
Uitbetaaltijd⏱️ 0–24 uur (crypto)
35
Rivo Casino
Beoordeling4,5/5
Welkomstbonus
Voorwaarden op sitecontroleer voor storting
Uitbetaaltijd⏱️ niet gepubliceerd
ℹ️ Transparantie over onze links. Casinokluis is gratis te gebruiken. We verdienen een commissie wanneer je via een link op onze site een account opent bij een casino. Dat kost jou niets extra en het verandert onze beoordeling niet: de volgorde komt uit onze beoordeling, niet uit een commercieel akkoord. Casino's die slecht of traag uitbetalen, halen we weg. Een casino zonder Cruks heeft geen KSA-vergunning; controleer altijd zelf de actuele voorwaarden bij de aanbieder.

De zes casino's die we het langst volgen: hun bonus van dichtbij

Aureon: 425% tot € 10.000 plus 550 free spins over vijf stortingen

4,6van 5

Aureon heeft de hoogste beoordeling in ons overzicht en een werkbare bonus. Je krijgt tot 425% en € 10.000 over vijf stortingen, plus 550 free spins. De doorspeeleis is 35x over het bonusgeld.

Aureon heeft ruim 4.500 spellen, waaronder het live casino van Evolution. Het platform is volledig Nederlandstalig. Voor crypto-opnames geeft Aureon 10 tot 60 minuten op.

Welkomstbonus425% tot € 10.000 + 550 free spins (wager 35x)
LicentieCuraçao-licentie

Speel bij Aureon

BloodySlots: tot € 3.500 met wager 20x en uitbetaling in 1 tot 3 uur

4,5van 5

BloodySlots verdeelt de bonus over drie stortingen van elk 200%, samen tot € 3.500 plus 450 free spins. De wager is 20x over het bonusgeld. Het casino accepteert crypto en heeft een snelle uitbetaling, doorgaans binnen 1 tot 3 uur.

Bonusaanbod van BloodySlots met de bonussen voor de eerste drie stortingen, screenshot van 19 september 2026
De bonuspagina van BloodySlots op 19 september 2026: 200% plus 100, 150 en 200 free spins bij de eerste drie stortingen.
Welkomstbonus3x 200% tot € 3.500 + 450 free spins
LicentieCuraçao-licentie

Speel bij BloodySlots

HadesBet: tot € 15.000 over vier stortingen

4,4van 5

HadesBet heeft met tot € 15.000 en 300 free spins een van de hoogste plafonds van ons overzicht. Het pakket loopt over vier stortingen, met een doorspeeleis van 40x.

Je stort met kaart of met crypto: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dogecoin, TRON of USDT. Voor crypto geeft HadesBet een uitbetaling in 1 tot 2 uur op. Er is een VIP-programma met wekelijkse cashback, en de site is Nederlandstalig. Controleer de actuele voorwaarden, want dit is een casino zonder KSA-vergunning.

Bonusaanbod van HadesBet met het welkomstpakket tot € 15.000 en 300 free spins, screenshot van 19 september 2026
De promotiepagina van HadesBet op 19 september 2026, met het welkomstpakket en de eerste stortingsbonus van 100% tot € 2.000 plus 150 free spins.
Welkomstbonustot € 15.000 + 300 free spins (wager 40x)
LicentieCuraçao (offshore)

Speel bij HadesBet

SpinPanda: 225% tot € 3.000 plus 25% cashback

4,4van 5

SpinPanda geeft in één pakket 225% tot € 3.000, 225 free spins en 25% cashback. Het is een all-round casino met een live casino en veel providers. Je stort met iDEAL, Google Pay of crypto zoals BTC, ETH, LTC, ADA, DOGE en TRON. Een uitbetaling wordt doorgaans binnen een dag goedgekeurd.

Welkomstbonus225% tot € 3.000 + 225 free spins + 25% cashback
LicentieCuraçao (offshore)

Speel bij SpinPanda

Winplace: tot € 14.000 plus 10% wekelijkse cashback

4,4van 5

Winplace geeft tot € 14.000 aan bonus met 300 free spins. Daarbovenop krijg je 10% wekelijkse cashback, ook na de welkomstbonus.

Winplace heeft een sportsbook en een VIP Club met eigen accountmanager. Er is een app voor iOS en Android, en het platform is meertalig. Je betaalt met USDT, Ethereum, Litecoin en Dogecoin, of met Visa, Mastercard en bankoverschrijving.

Bonusaanbod van Winplace met het welkomstpakket tot € 14.000 en 300 free spins, screenshot van 23 september 2026
De promotiepagina van Winplace op 23 september 2026, met de eerste stortingsbonus van 100% tot € 4.000 plus 100 free spins.
Welkomstbonustot € 14.000 + 300 free spins + 10% wekelijkse cashback
Licentieoffshore

Speel bij Winplace

BoomingSlots: lage wager van 20x en drie keer 200%

4,5van 5

BoomingSlots deelt met BloodySlots de laagste doorspeeleis van deze zes: 20x over het bonusgeld. Het welkomstpakket bestaat uit drie keer 200%, samen tot € 3.500 plus 250 free spins.

Bij je eerste storting kies je: 200% tot € 2.000 met 100 spins, of 250 free spins zonder wager. De spellen komen van ongeveer 40 aanbieders, en er is een sportsbook. Uitbetalen gaat in crypto, naar je eigen wallet.

Welkomstbonus3x 200% tot € 3.500 + 250 free spins (wager 20x)
LicentieCuraçao (offshore)

Speel bij BoomingSlots

Soorten casinobonussen: welkomstbonus, no-deposit, cashback en reload

De vier bonustypes naast elkaar

TypeWat je krijgtIn ons klassementLet op
WelkomstbonusHet casino vult je storting aan met een percentage tot een maximumbedrag, vaak verdeeld over meerdere stortingen.Van 200% (MrPunter, BloodySlots, BoomingSlots) tot 800% (Gambiva).Wager en maximale inzet bepalen of je de bonus kunt opnemen.
No-deposit bonusFree spins zonder eigen inleg, na registratie of verificatie.10 of 20 spins bij StakePrix, HadesBet, Winplace en Lucky Lion. Het winstplafond ligt tot € 50.Een klein pakket. Het overzicht staat op free spins zonder storting.
CashbackEen percentage van je nettoverlies komt terug, vaak met een lage of geen wager.BloodySlots, BoomingSlots, HadesBet, Aureon, Winplace, Highspin, SpinPanda en Winna.Je krijgt cashback alleen als je verliest.
Reload bonusEen kleinere bonus op latere stortingen, meestal 20% tot 50%.Highspin (dinsdag), HadesBet (woensdag), Winplace (maandag), SpinPanda (weekend).Reload-acties wisselen vaker dan een welkomstbonus. Lees de voorwaarden in je account.

Cashback en rakeback per casino

CasinoWat je terugkrijgtWager
BloodySlots10% van je nettoverlies op slots, per dag, tot € 10.000 (vanaf € 20 verlies)geen
BoomingSlots10% van je nettoverlies op gokkasten, per dag, tot € 10.000geen
HadesBet10% van je verlies op het live casino, per week, tot € 2.500geen
Aureon5% (Brons) tot 20% (Diamant) via het VIP-programma, wekelijks als echt saldogeen
Winplace10% van je nettoverlies per week, tot € 500 (code BACK10)30x
Highspin3% tot 15% van je nettoverlies per week, plus maandelijks 2% tot 10% rakeback40x op de cashback
SpinPanda1% tot 15% per week via de VIP-niveaus. De startpagina noemt 25%, maar dat staat niet in de voorwaarden 🟡.niet vermeld
WinnaRakeback op elke inzet in plaats van een bonus, tot 60% volgens externe bronnen 🟡niet vermeld

Bonuscodes: welke casino's er een vragen

Codes per casino

CasinoCodesWaarvoor
HighspinSKY, AIR, WIND, GUSTStap 1 tot 4 van het welkomstpakket. Zonder code krijg je de stap niet.
HighspinFSDAY, TUESDAY, WEEKENDDonderdag 50 tot 150 free spins vanaf € 20. Dinsdag 40% tot 50% bonus tot € 500 vanaf € 25. In het weekend 50% tot € 500 plus 30 tot 100 spins vanaf € 30.
HadesBet1HB, 2HB, 3HB, 4HBStap 1 tot 4 van het welkomstpakket. Zonder code mis je de bonusstap.
HadesBetTUESDAY, WEDNESDAY, WILDDinsdag 20 tot 200 free spins. Woensdag 40% tot € 300. Zaterdag 50 free spins per storting.
Winplace1WP, 2WP, 3WPStap 1 tot 3 van het welkomstpakket. Zonder code mis je de bonusstap.
WinplaceBACK10, CRYPTO, MONDAY, WILD, FRIDAYCashback van 10%. 5% extra op een cryptostorting zonder wager. Maandag 40% tot € 300. Woensdag 20 spins per storting. Vrijdag tot 100 spins.
FoxslotsFOXSTART, FOXBOOST, FOXRUSH100% tot € 500 plus 100 free spins. 75% tot € 500. 100% tot € 500 plus 50 free spins.
SpinKongKONGSTART, KONGRISE, KONGCROWN120% tot € 200 plus 100 spins. 130% tot € 300. 150% tot € 500 plus 150 spins.
SpinPandaLUCKY4DAY, WEEKENDDonderdag 22 tot 77 free spins. In het weekend een reload van 50% tot € 100.
StakePrixPRIX1010 free spins zonder storting.

Codes zijn altijd gratis

Wager per casino vergeleken: waar de doorspeeleis het laagst is

De wager van alle 35 casino's

CasinoWelkomstbonusWagerOver
StakePrix250% tot € 1.000 + 125 spinsgeen wager op bonus en spinwinstelke storting 5x inzetten vóór opname
Winnarakeback in plaats van een bonus1xop elke storting
Gambiva800% tot € 10.0005x tot 10x per stapgrondslag niet gepubliceerd
Seven Casino450% tot € 7.50010xbonus (hoofdpakket)
Smashtot € 10.000 over 5 stortingen10xbonus
BloodySlots3x 200% tot € 3.500 + 450 free spins20xbonus
BoomingSlots3x 200% tot € 3.500 + 250 free spins20xbonus
FatPirate350% tot € 16.000 + 350 free spins20xstorting + bonus
Gransino350% tot € 16.000 + 350 free spins20xstorting + bonus
Lizaro350% tot € 16.000 + 350 free spins20xstorting + bonus
Tenobet400% tot € 5.00025xbonus of storting + bonus, bronnen verschillen 🟡
Chanze650% tot € 6.50030x volgens de meeste bronnen 🟡storting + bonus
MegaFishWins€ 3.200 + 400 spins30xbonus
The Slotz€ 2.500 + 375 spins30xbonus
Winzter450% tot € 3.00030xstorting + bonus
MadCasino777% tot € 7.500 (slotspakket)30x volgens een eerder pakket 🟡bonus
Aureon425% tot € 10.000 + 550 free spins35xbonus
Highspintot € 2.200 + 1.500 spins35xbonus
SpinPanda225% tot € 3.000 + 225 spins35xbonus
Foxslotstot € 1.500 + 150 spins35xbonus
SpinHub300% tot € 1.500 + 100 spins35xstorting + bonus
Casea350% tot € 16.000 + 350 free spins35xstorting + bonus
CasinoLab350% tot € 16.00035xstorting + bonus
Millioner250% tot € 2.000 + 150 free spins35xstorting + bonus
MrPunter200% tot € 1.750 + 150 free spins35xstorting + bonus
BetNjettot € 1.000 + 250 free spins35xbonus
SpinKong400% tot € 1.000 + 250 free spins35xgrondslag niet vermeld
Lucky Lion575% tot € 10.000 + 600 free spins35xgrondslag niet vermeld
HadesBettot € 15.000 + 300 spins40xbonus
Winplacetot € 14.000 + 300 spins40xbonus
Kazeeno€ 3.000 + 350 spins50xbonus
Spin Dragons€ 2.800 + 350 spins50xbonus
Rivo1000% tot € 10.000 voor slotsniet gepubliceerd 🟡-
BetWest400% tot € 5.000 + 350 free spinsniet gepubliceerd 🟡-
Wild Royal565% tot € 17.500 + 575 free spinsgeen aparte bonuswagerwel 3x je storting inzetten vóór opname

Wat de wager in euro's kost

WagerInzetten bij € 100 bonusSpins van € 5
10x€ 1.000200
20x€ 2.000400
35x€ 3.500700
40x€ 4.000800
50x€ 5.0001.000

Telt de wager over storting plus bonus, dan zet je meer in dan bij alleen het bonusbedrag. Bij 35x, € 100 storting en € 100 bonus is dat € 7.000 in plaats van € 3.500.

Maximale inzet en geldigheid bij de zes bekendste casino's

CasinoWagerMax. inzet tijdens bonusGeldigheid bonusgeld
BoomingSlots20x€ 5/spin7 dagen
BloodySlots20xniet vermeld7 dagen
Aureon35x€ 5/spinniet gepubliceerd 🟡
SpinPanda35x€ 5/spin7 dagen
HadesBet40xniet opgegeven7 dagen na activering
Winplace40x€ 5/spin7 dagen

BoomingSlots en BloodySlots hebben met 20x de laagste doorspeeleis van deze zes. HadesBet en Winplace vragen 40x. Vijf van de zes geven je zeven dagen om de wager te halen.

Zo claim je een casinobonus zonder Cruks

Voor je stort

  1. Stap 1. Kies een casino en activeer de bonus in de kassa. Begin met een casino dat zijn vergunning zichtbaar in de footer toont. Zet de welkomstbonus aan voordat je stort. Doe je dat niet, dan telt de storting niet mee en ben je de bonus kwijt. Bij Aureon staat die aanvinkoptie in het stortingsscherm, niet op de registratiepagina.
  2. Stap 2. Stort vanaf € 20 met een methode die je kent. De minimale storting voor de meeste welkomstbonussen is € 20 (zie de minimale storting per casino). iDEAL is bij casino's zonder Cruks zeldzaam, omdat Nederlandse banken die koppeling meestal niet openen voor aanbieders zonder KSA-vergunning. Een paar casino's uit ons klassement bieden iDEAL wel aan (zie iDEAL casino). Verder betaal je met Trustly, creditcard, Skrill, Neteller, Paysafecard of crypto.

Na je storting

  1. Stap 1. Speel de wager af binnen de geldigheidsduur. Het bonusgeld staat apart tot je de doorspeeleis hebt gehaald. Speel op slots die volledig meetellen en blijf onder de maximale inzet per spin, vrijwel altijd € 5.
  2. Stap 2. Vraag je uitbetaling aan zodra de wager rond is. Pas dan kun je het bonusgeld opnemen. Rond eerst je KYC-verificatie af, want een ontbrekend document is de meest voorkomende reden dat een opname strandt. Hoe dat werkt, lees je op casino zonder verificatie. Betaalt het casino via crypto uit, dan staat het bedrag vaak binnen het uur in je wallet.

Bonusvoorwaarden die echt tellen

De vier voorwaarden

VoorwaardeWat het betekentWaar je op let
WagerHoe vaak je het bonusbedrag, soms storting plus bonus, moet inzetten voordat je kunt opnemen.Tot 35x is werkbaar. Boven 40x remt een bonus vooral je uitbetaling af.
Maximale inzet per spinMeestal € 5 zolang de bonus loopt.De limiet remt grote inzetten af. Het afspelen van de wager duurt daardoor langer.
GeldigheidsduurMeestal zeven tot dertig dagen.Daarna vervallen het resterende bonusgeld en de winst. Lukt de inzet niet in die tijd, kies dan een kleinere storting met een lagere bonus.
Toegestane spellenSlots tellen doorgaans voor 100% mee. Tafelspellen tellen vaak voor 10% of niet. Live casino is regelmatig uitgesloten.Bij Highspin tellen live tafels voor 0% en RNG-tafelspellen voor 5%. SpinHub sluit Gates of Olympus, Sweet Bonanza en Book of Dead uit.

Eén inzet van € 6 kan de hele bonus kosten

Zolang de bonus loopt, geldt een maximale inzet, meestal € 5 per spin. Ga je daar één keer overheen, ook per ongeluk bij automatisch spelen, dan mag het casino de hele bonus en de winst schrappen.

Bonusvalkuilen: waar het misgaat

ValkuilZo herken je hetWat je doet
Een bonus die in de kassa niet bestaatEen advertentie met een torenhoge bonus die na het inloggen ontbreekt. De advertentie was misleidend of bedoeld voor een ander land.Vertrouw alleen het aanbod in de kassa, niet wat een banner of e-mail belooft.
De clausule tegen bonusmisbruikBijna elke bonusvoorwaarde heeft er een. Het gaat om speelpatronen die het casino achteraf oneerlijk vindt, zoals steeds dezelfde kleine inzet op één spel met een lage huisrand.Speel gevarieerd en vermijd extreme, herhaalde patronen. Het casino kan ook na een voltooide wager nog ingrijpen.
Skrill of Neteller bij het stortenBij FatPirate, Gransino, Lizaro, Casea, Millioner, MrPunter en SpinPanda telt een storting met Skrill of Neteller niet mee voor het welkomstpakket.Kies een andere methode. Zie Skrill zonder Cruks en Neteller zonder Cruks.
Een wager die nergens staatBij Rivo, BetWest en Wild Royal publiceert de site geen bonuswager. Een niet-gepubliceerde wager is geen garantie dat hij laag is.Vraag het na bij de klantenservice voordat je stort.
Betalen om een bonus of winst vrij te gevenEen site vraagt geld, bijvoorbeeld als "verificatiekosten".Stop meteen. Een legitiem casino vraagt nooit een aparte betaling voor een bonus of opname.

Welke bonus past bij welk profiel?

Je zoektCasinoWaarom
Het hoogste bedragWild Royal565% tot € 17.500 over tien stortingen.
Het hoogste percentageGambiva800% tot € 10.000 over zes stortingen, wager 5x tot 10x per stap. Rivo noemt 1000% voor slots, maar publiceert geen wager 🟡.
De laagste wagerSeven Casino en Smash10x. StakePrix geeft zijn standaardpakket zonder wager.
Veel free spinsHighspin1.500 free spins over vier stortingen, op de hoogste trap van € 160 per storting.
Cashback zonder wagerBloodySlots en BoomingSlots10% van je nettoverlies per dag, tot € 10.000.
Een bescheiden instapStakePrixMinimale storting € 5, bonus vanaf € 20.
Geen bonus met voorwaardenWinnaRakeback in plaats van een welkomstbonus.

Zo beoordelen we een casinobonus

Wat we nagaanWat we redelijk vinden
WagerTot 35x is werkbaar. Daarboven remt de bonus je uitbetaling af.
GrondslagEen wager over alleen het bonusbedrag weegt lichter dan een wager over storting plus bonus.
Maximale inzet en geldigheidEen limiet van € 5 per spin en zeven dagen komen in onze reviews het vaakst voor.
Gewicht in de scoreBonussen en voorwaarden tellen voor 15% mee in de eindscore. Uitbetaling weegt het zwaarst, met 30%.

De volledige weging per onderdeel staat in onze testmethode.

Veelgestelde vragen over casinobonussen zonder Cruks

Welk casino zonder Cruks heeft de beste bonus?

Op bedrag gaat Wild Royal het hoogst met 565% tot € 17.500. Daarna volgen CasinoLab, FatPirate, Gransino, Lizaro en Casea met 350% tot € 16.000. Op percentage gaat Gambiva het hoogst met 800% over zes stortingen, gevolgd door Chanze met 650%. Rivo noemt 1000% voor slots, maar publiceert geen wager. De beste bonus voor jou hangt af van je storting en van de doorspeeleis. Een lagere wager is vaak meer waard dan een hoger percentage.

Wat betekent de wager van een casinobonus?

De wager of doorspeeleis geeft aan hoe vaak je het bonusbedrag moet inzetten voordat je kunt opnemen. Bij een bonus van € 100 en een wager van 35x zet je € 3.500 in. Hoe lager de wager, hoe makkelijker je de winst vrijspeelt.

Wat is een goede wager voor een casinobonus?

Tot 35x is werkbaar. BloodySlots en BoomingSlots vragen 20x, Seven Casino en Smash 10x. StakePrix geeft zijn standaardpakket zonder wager. Boven 40x remt een bonus vooral je uitbetaling af.

Heb ik een bonuscode nodig?

Bij de meeste casino's niet: je zet de bonus aan in de kassa. Bij Highspin, HadesBet, Winplace en SpinKong hoort bij elke stap van het welkomstpakket een code. Zonder code krijg je die stap niet. Een code is altijd gratis.

Kan ik een bonus zonder storting krijgen zonder Cruks?

Soms, en dan in kleine vorm. Vier casino's uit ons klassement geven 10 of 20 free spins na registratie of verificatie, met een winstplafond tot € 50. HadesBet en Winplace geven er 20, met een wager van 40x. Of Nederland bij HadesBet meedoet, is niet eenduidig 🟡. Het volledige overzicht staat op onze pagina over free spins zonder storting.

Moet ik de welkomstbonus altijd nemen?

Nee. Een bonus koppelt voorwaarden aan je storting, en die kunnen je opname blokkeren tot je de wager hebt gehaald. Wil je vrij kunnen opnemen, sla de bonus dan over. Wil je langer spelen, lees dan eerst de wager en de maximale inzet.